në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte Tinos
CHAMPION Produkte Tinos
CHAMPION Produkte Tinos
CHAMPION Produkte Tinos
CHAMPION Produkte Tinos
CHAMPION Produkte Tinos
CHAMPION Produkte Tinos
CHAMPION Produkte Tinos
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CHF221B410-05)
CHAMPION

CHAMPION Produkte Tinos

 • 34
 • 35
 • 36
 • 38
 • 39
 • 37
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Champion TINOS janë shapka për fëmijë të dizajnuara për aktivitete të ndryshme. Të vegjlit tuaj mund t'i veshin në pishinë, në dush pas stërvitjes ose gjatë ditëve të ngrohta të verës në një nga destinacionet ekzotike. Pjesa e sipërme është përbërë nga materiale sintetike që thahen shpejt dhe janë rezistente ndaj ujit dhe diellit. Tabani EVA i bën ato të lehta dhe komode për t'u veshur edhe për një periudhë të gjatë kohore. Kombinimi perfekt i ngjyrave, së bashku me logon Champion, kontribuojnë në pamjen unike sportive të këtyre shapkave. Bëjeni të rehatshme çdo ditë të trashëgimtarëve tuaj me shapkat për fëmijë Champion TINOS. Specifikimi: Shapka për djem Logoja Champion Pjesa e sipërme: 100% sintetike Taban EVA .
Detaje

Champion TINOS janë shapka për fëmijë të dizajnuara për aktivitete të ndryshme. Të vegjlit tuaj mund t'i veshin në pishinë, në dush pas stërvitjes ose gjatë ditëve të ngrohta të verës në një nga destinacionet ekzotike. Pjesa e sipërme është përbërë nga materiale sintetike që thahen shpejt dhe janë rezistente ndaj ujit dhe diellit. Tabani EVA i bën ato të lehta dhe komode për t'u veshur edhe për një periudhë të gjatë kohore. Kombinimi perfekt i ngjyrave, së bashku me logon Champion, kontribuojnë në pamjen unike sportive të këtyre shapkave. Bëjeni të rehatshme çdo ditë të trashëgimtarëve tuaj me shapkat për fëmijë Champion TINOS.
Specifikimi:

 • Shapka për djem
 • Logoja Champion
 • Pjesa e sipërme: 100% sintetike
 • Taban EVA

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32790-WW001
  3.300 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka CHF221B412-02
  1.300 LEK
  Shuma e kursyer 48%
  2.500 LEK
  Ndihmë