TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Streçe 7/8

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
3 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe 7/8 CZ8532-010
Pëlhura elastike me teknologjinë Dri-FIT thith lagështinë nga lëk...
Streçe për femra
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe 7/8 DD0249-010
Gati për tu stërvitur ose relaksuar - këto streçe për femra Nik...
Streçe për stërvitje për femra
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe 7/8 CZ9240-010
Nike W NK DF FAST TGHT janë streçe për femra që kanë gjith&cced...
Streçe për femra për vrapim
6.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.600 LEK
Masa
XS
S
M
L