TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Veshje

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
futboll
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
7 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA203B602-02
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
13-14
11-12
7-8
9-10
12/11
08/07
10/09
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për fëmijë
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.400 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum DA5596-454
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum CW6133-013
Kostum për fëmijë unisex i Nike Dri-FIT Academy Older Kids 'Football Th...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum AO0794-010
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë DA5595-673
Bluzë për futboll për fëmijë
array(0) {
}
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për fëmijë
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.200 LEK
Masa
S
M
L
XL