në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
Kodi i artikullit:
(DR9605-638)
NIKE

NIKE Xhupa Sportswear

Çmimi i mëparshëm
26.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
26.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 13.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është një xhup për meshkuj që do t'ju mbrojë nga era dhe ditët e ftohta të dimrit. Mos lejoni që dimri t'ju ndalojë të stërviteni në ajër të pastër dhe në natyrë. Është punuar me kujdes për ditët e ftohta me aktivitet fizik. Do t'ju mbajë ngrohtë, ndërsa në të njëjtën kohë do t'ju ofrojë liri të plotë lëvizjeje dhe rehati. Teknologjia Storm-FIT është rezistente ndaj kushteve të motit si era dhe lagështia. Jini maksimalisht të fokusuar në stërvitje. Ka gjithashtu xhepa me zinxhir për ruajtjen e sigurt të të gjitha sendeve tuaja të vogla. Specifikimi: Xhup për meshkuj Mbyllje me zinxhir Kapuç Përbërja: 100% poliestër.
Detaje

Nike Sportswear është një xhup për meshkuj që do t'ju mbrojë nga era dhe ditët e ftohta të dimrit. Mos lejoni që dimri t'ju ndalojë të stërviteni në ajër të pastër dhe në natyrë. Është punuar me kujdes për ditët e ftohta me aktivitet fizik. Do t'ju mbajë ngrohtë, ndërsa në të njëjtën kohë do t'ju ofrojë liri të plotë lëvizjeje dhe rehati. Teknologjia Storm-FIT është rezistente ndaj kushteve të motit si era dhe lagështia. Jini maksimalisht të fokusuar në stërvitje. Ka gjithashtu xhepa me zinxhir për ruajtjen e sigurt të të gjitha sendeve tuaja të vogla.
Specifikimi:

 • Xhup për meshkuj
 • Mbyllje me zinxhir
 • Kapuç
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Xhupa DX2037-133
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  22.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa DD7010-696
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Xhupa DX2037-077
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  22.400 LEK
  Ndihmë