në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-002)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 28
 • 35
 • 32
 • 33
 • 34
 • 30
 • 31
 • 29.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv. Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës. Detaje

Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv. Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure cilësore për jetëgjatësi dhe mirëmbajtje më të lehtë. Shiriti me ngjitës në kombinim me lidhëset klasike mundëson fiksimin më të mirë të këmbëve. Tabani prej gome me gjatësi të plotë ngjitet në shtresa të ndryshme, duke siguruar tërheqje të qëndrueshme.
SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë të vegjël nga 4 deri në 10 vjeç
 • Shirita me ngjitëse / lidhëse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë