Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Kodi i artikullit: BQ5451-002
Nike

Nike Court Borough Low 2

Kodi i artikullit: BQ5451-002
Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv. Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës. Detaje
6.900 LEK
6.900 LEK
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 28
 • 35
 • 32
 • 33
 • 34
 • 30
 • 31
 • 29.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv. Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure cilësore për jetëgjatësi dhe mirëmbajtje më të lehtë. Shiriti me ngjitës në kombinim me lidhëset klasike mundëson fiksimin më të mirë të këmbëve. Tabani prej gome me gjatësi të plotë ngjitet në shtresa të ndryshme, duke siguruar tërheqje të qëndrueshme.
SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë të vegjël nga 4 deri në 10 vjeç
 • Shirita me ngjitëse / lidhëse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DJ6040-403
  5.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Borough Low 2
  Atlete
  Nike Court Borough Low 2