TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(Q46569)
Reebok

Reebok Produkte REEBOK ENERGYLUX 2.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10.5 44 27.5
  • 10 43 27.1
  • 8 40.5 25.4
  • 8.5 41 25.8
  • 9.5 42.5 26.7
  • 11.5 45 28.4
  • 9 42 26.2
Ruani në listën e të preferuarave
REEBOK ENERGYLUX 2.0 janë atlete për meshkuj për vrapim me një pamje të reduktuar, aerodinamike. Karakterizohen nga lehtësia, komoditeti dhe fleksibiliteti. Detaje

REEBOK ENERGYLUX 2.0 janë atlete për meshkuj për vrapim me një pamje të reduktuar, aerodinamike.

Karakterizohen nga lehtësia, komoditeti dhe fleksibiliteti.

Ato janë përbërë nga materiale cilësore dhe të qëndrueshme.

Pjesa e sipërme e tekstilit rrjetë përshtatet me këmbën në lëvizje dhe e lejon atë të qëndrojë e freskët në ecjet gjatë stërvitjes.

Sholla është krijuar për të ngjitur mirë terrenin e rrëshqitshëm.

Këto atlete për meshkuj për vrapim ju lejojnë të arrini qëllimet tuaja sportive.

Specifikim:                                                          

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Pjesa e sipërme e tekstilit rrjetë

• Teknologjia MemoryTech

• tabani EVA

• tabani i mesëm FuelFoam

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i produktit: Q46569

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH SP_RUNNING

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

REEBOK ENERGYLUX 2.0 janë atlete për meshkuj për vrapim me një pamje të reduktuar, aerodinamike.

Karakterizohen nga lehtësia, komoditeti dhe fleksibiliteti.

Ato janë përbërë nga materiale cilësore dhe të qëndrueshme.

Pjesa e sipërme e tekstilit rrjetë përshtatet me këmbën në lëvizje dhe e lejon atë të qëndrojë e freskët në ecjet gjatë stërvitjes.

Sholla është krijuar për të ngjitur mirë terrenin e rrëshqitshëm.

Këto atlete për meshkuj për vrapim ju lejojnë të arrini qëllimet tuaja sportive.

Specifikim:                                                          

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Pjesa e sipërme e tekstilit rrjetë

• Teknologjia MemoryTech

• tabani EVA

• tabani i mesëm FuelFoam

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i produktit: Q46569

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH SP_RUNNING

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë