TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CV0945-600)
NIKE

NIKE Atlete JR VAPOR 14 CLUB TF

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3Y 35 22
  • 5.5Y 38 24
  • 2.5Y 34 21.5
  • 1.5Y 33 20.5
  • 6Y 38.5 24
  • 5Y 37.5 23.5
  • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike JR MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli për fëmijë nga linja Mercurial. Mercurial Vapor 14 shkon një hap më tej me risi dhe sjell më shumë cilësi. Detaje

Nike JR MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli për fëmijë nga linja Mercurial.

Mercurial Vapor 14 shkon një hap më tej me risi dhe sjell më shumë cilësi.

Qëllimi është tërheqje edhe më e mirë në terrene me bar artificial.

Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të shkëlqyer, kështu që do të ndiheni rehat gjatë kohës që luani ose stërviteni.

Materialet sintetike nga të cilat është e përbërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe kreativitetin tuaj me shpejtësi të plotë.

Nike Sport Resarch Lab analizoi lëvizjen e lojtarëve në hulumtimin e tij, dhe bazuar në ato të dhëna, u dizenjua një taban gome me kunja të vegjël, i cili mundëson lëvizje të lehtë dhe më të mirë gjatë lojës.

Këto atlete janë krijuar për futboll.

Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Pjesa e sipërme: materiale sintetike

• Krijuar për të luajtur në fusha me bar artificial

• Ngjyra: rozë/ blu

• Kodi i artikullit: CV0945-600

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
3Y 35 22
5"Y 38 24
2"Y 34 21.5
1"Y 33 20.5
6Y 38.5 24
5Y 37.5 23.5
4Y 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike JR MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli për fëmijë nga linja Mercurial.

Mercurial Vapor 14 shkon një hap më tej me risi dhe sjell më shumë cilësi.

Qëllimi është tërheqje edhe më e mirë në terrene me bar artificial.

Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të shkëlqyer, kështu që do të ndiheni rehat gjatë kohës që luani ose stërviteni.

Materialet sintetike nga të cilat është e përbërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe kreativitetin tuaj me shpejtësi të plotë.

Nike Sport Resarch Lab analizoi lëvizjen e lojtarëve në hulumtimin e tij, dhe bazuar në ato të dhëna, u dizenjua një taban gome me kunja të vegjël, i cili mundëson lëvizje të lehtë dhe më të mirë gjatë lojës.

Këto atlete janë krijuar për futboll.

Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Pjesa e sipërme: materiale sintetike

• Krijuar për të luajtur në fusha me bar artificial

• Ngjyra: rozë/ blu

• Kodi i artikullit: CV0945-600

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
3Y 35 22
5"Y 38 24
2"Y 34 21.5
1"Y 33 20.5
6Y 38.5 24
5Y 37.5 23.5
4Y 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë