TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5671-021)
NIKE

NIKE Atlete Revolution 5

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5Y 39 24.5
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 5.5Y 38 24
  • 7Y 40 25
  • 6Y 38.5 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e cila do ta bëjë përditshmërinë tuaj komode dhe të rehatshme. Detaje

Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e cila do ta bëjë përditshmërinë tuaj komode dhe të rehatshme.

Materiali rrjetë në pjesën e sipërme është i zgjatur dhe butësisht mbështjell këmbën e fëmijës tuaj, duke siguruar një mbështetje të plotë.

Zona rreth nyjeve është e mbuluar me shtresë të butë dhe është gjithashtu e përforcuar me një sistem klasik lidhës.

Specifikim:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Pjesa e sipërme: material rrjetë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: E bardhë / Rozë

• Kodi i produktit: BQ5671-021

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6"Y 39 24.5
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e cila do ta bëjë përditshmërinë tuaj komode dhe të rehatshme.

Materiali rrjetë në pjesën e sipërme është i zgjatur dhe butësisht mbështjell këmbën e fëmijës tuaj, duke siguruar një mbështetje të plotë.

Zona rreth nyjeve është e mbuluar me shtresë të butë dhe është gjithashtu e përforcuar me një sistem klasik lidhës.

Specifikim:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Pjesa e sipërme: material rrjetë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: E bardhë / Rozë

• Kodi i produktit: BQ5671-021

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6"Y 39 24.5
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë