TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU4151-102)
NIKE

NIKE Atlete Air Max Bolt

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 40.5 25.5
 • 11 45 29
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 8 41 26
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Bolt janë atlete për meshkuj për veshje të përditshme të frymëzuara nga vrapimi, të cilat ofrojnë cilësi dhe rehati në të njëjtën kohë. Fokusi në krijimin e këtyre atleteve është në airbag-un e madh, për t'ju dhënë komoditet dhe mbështetje gjatë ditëve të vështira. Pjesa e sipërme është bërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkurës, në mënyrë që të sigurojë mbështetje dhe ajrosje të mirë të këmbëve në të njëjtën kohë. Pjesa e mesme është e përbërë nga shtresë e butë dhe përmban një njësi të madhe ajri Max Air që do të zbusë çdo hap. Tabani i gomës ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet. Do të jeni të lumtur t’i vishni këto atlete. SPECIFIKIM PRODUKTI: Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali rrjetë dhe lëkurë Airbag Max Air Lidhëse .
Detaje

Nike Air Max Bolt janë atlete për meshkuj për veshje të përditshme të frymëzuara nga vrapimi, të cilat ofrojnë cilësi dhe rehati në të njëjtën kohë. Fokusi në krijimin e këtyre atleteve është në airbag-un e madh, për t'ju dhënë komoditet dhe mbështetje gjatë ditëve të vështira. Pjesa e sipërme është bërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkurës, në mënyrë që të sigurojë mbështetje dhe ajrosje të mirë të këmbëve në të njëjtën kohë. Pjesa e mesme është e përbërë nga shtresë e butë dhe përmban një njësi të madhe ajri Max Air që do të zbusë çdo hap. Tabani i gomës ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet. Do të jeni të lumtur t’i vishni këto atlete.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali rrjetë dhe lëkurë
 • Airbag Max Air
 • Lidhëse
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX MOTION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
PROD_CATDESC NSW RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
11 45 29
8" 42 26.5
9" 43 27.5
10 44 28
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Air Max Bolt janë atlete për meshkuj për veshje të përditshme të frymëzuara nga vrapimi, të cilat ofrojnë cilësi dhe rehati në të njëjtën kohë. Fokusi në krijimin e këtyre atleteve është në airbag-un e madh, për t'ju dhënë komoditet dhe mbështetje gjatë ditëve të vështira. Pjesa e sipërme është bërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkurës, në mënyrë që të sigurojë mbështetje dhe ajrosje të mirë të këmbëve në të njëjtën kohë. Pjesa e mesme është e përbërë nga shtresë e butë dhe përmban një njësi të madhe ajri Max Air që do të zbusë çdo hap. Tabani i gomës ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet. Do të jeni të lumtur t’i vishni këto atlete.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali rrjetë dhe lëkurë
 • Airbag Max Air
 • Lidhëse
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX MOTION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
PROD_CATDESC NSW RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
11 45 29
8" 42 26.5
9" 43 27.5
10 44 28
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD4165-001
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2944-400
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë