në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DC3728-003)
NIKE

NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 46
 • 44
 • 48.5
  48.5
 • 47.5
 • 42.5
 • 43
 • 45
 • 41
 • 40.5
 • 42
 • 45.5
  45.5
 • 44.5
 • 40
 • 47
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe shkathtësi në krahasim me modelet e mëparshme. Ato janë përbërë nga të paktën 20% e materialeve të ricikluara në kërkim të një fillimi të ri. Le të kuptojmë së bashku përgjegjësinë tonë ndaj mjedisit. Në këto atlete, do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6 Next Nature, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosje, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shputës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Sholla e gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një efekt natyral në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Më shumë vlerësim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni ato, dilni dhe filloni aventurën tuaj.Specifikimi: Profil klasik Lidhëse Shollë gome Pjesa e sipërme që ajroset.
Detaje

Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe shkathtësi në krahasim me modelet e mëparshme. Ato janë përbërë nga të paktën 20% e materialeve të ricikluara në kërkim të një fillimi të ri. Le të kuptojmë së bashku përgjegjësinë tonë ndaj mjedisit. Në këto atlete, do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6 Next Nature, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosje, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shputës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Sholla e gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një efekt natyral në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Më shumë vlerësim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni ato, dilni dhe filloni aventurën tuaj.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Lidhëse
 • Shollë gome
 • Pjesa e sipërme që ajroset

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:12
  Atlete DD9293-600
  9.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  10.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DD0204-004
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  12.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DR2677-003
  13.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  14.700 LEK
  Ndihmë