Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Kodi i artikullit: DC3728-003
Nike

Nike Revolution 6 Next Nature

Kodi i artikullit: DC3728-003
Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe mbështetje të gjithanshme në krahasim me modelet e mëparshme. Ne e dimë se komoditeti është çelësi i suksesit të çdo vrapuesi, prandaj u siguruam që çdo hap i juaj të jetë më fleksibël dhe me mbështetje më të butë. Rrjeta prej pambuku vendoset për rehati maksimale, ndërsa lëkura e përforcuar rrit qëndrueshmërinë. Shtresa e mesme është e mbushur me shkumë të butë për rehati edhe më të madhe se modeli i mëparshëm. Tabani i gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një mbështetje natyrale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të lëvizi natyrshëm. Më shumë amortizim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet me rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Lidhni atletet, dilni në pistë dhe filloni vrapin tuaj. Specifikimet: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Logo Nike Përbërja e sipërme 100% e ricikluar Pjesa e sipërme me ajrosje Taban gome i krijuar nga kompjuteri.
8.800 LEK
8.800 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 42.5
 • 43
 • 41
 • 40.5
 • 42
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe mbështetje të gjithanshme në krahasim me modelet e mëparshme. Ne e dimë se komoditeti është çelësi i suksesit të çdo vrapuesi, prandaj u siguruam që çdo hap i juaj të jetë më fleksibël dhe me mbështetje më të butë. Rrjeta prej pambuku vendoset për rehati maksimale, ndërsa lëkura e përforcuar rrit qëndrueshmërinë. Shtresa e mesme është e mbushur me shkumë të butë për rehati edhe më të madhe se modeli i mëparshëm. Tabani i gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një mbështetje natyrale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të lëvizi natyrshëm. Më shumë amortizim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet me rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Lidhni atletet, dilni në pistë dhe filloni vrapin tuaj.

Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo Nike
 • Përbërja e sipërme 100% e ricikluar
 • Pjesa e sipërme me ajrosje
 • Taban gome i krijuar nga kompjuteri

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FD6454-104
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DD0204-104
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD2291-104
  11.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DR2695-009
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Revolution 6 Next Nature
  Atlete
  Nike Revolution 6 Next Nature