në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DA2778-607)
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 3

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 23.5
 • 27
 • 26
 • 21
 • 25
 • 22
 • 19.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Lërini të vegjlit tuaj të gëzojnë si yje në atletet për fëmijë Nike Star Runner 3. Këto atlete janë të destinuara për fëmijë e vegjël. Rrjeta e lehtë në pjesën e sipërme siguron mbështetje që ajroset, për këmbët e fëmijëve të vegjël. Zona rreth kyçit të këmbës dhe është e veshur me shkumë të butë që sjell komoditetin e nevojshëm. Shiritat ngjitës mundësojnë një sistem të veshjes / heqjes së lehtë të atleteve. SPECIFIKIM: Atlete për fëmijë unisex për fëmijë Shirita ngjitës Lehtë për tu veshur Panele rrjetë për qarkullim të papenguar të ajrit.
Detaje

Lërini të vegjlit tuaj të gëzojnë si yje në atletet për fëmijë Nike Star Runner 3. Këto atlete janë të destinuara për fëmijë e vegjël. Rrjeta e lehtë në pjesën e sipërme siguron mbështetje që ajroset, për këmbët e fëmijëve të vegjël. Zona rreth kyçit të këmbës dhe është e veshur me shkumë të butë që sjell komoditetin e nevojshëm. Shiritat ngjitës mundësojnë një sistem të veshjes / heqjes së lehtë të atleteve.
SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë unisex për fëmijë
 • Shirita ngjitës
 • Lehtë për tu veshur
 • Panele rrjetë për qarkullim të papenguar të ajrit

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë