Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Kodi i artikullit: DA2778-607
Nike

Nike Star Runner 3

Kodi i artikullit: DA2778-607
Lërini të vegjlit tuaj të gëzojnë si yje në atletet për fëmijë Nike Star Runner 3. Këto atlete janë të destinuara për fëmijë e vegjël. Rrjeta e lehtë në pjesën e sipërme siguron mbështetje që ajroset, për këmbët e fëmijëve të vegjël. Zona rreth kyçit të këmbës dhe është e veshur me shkumë të butë që sjell komoditetin e nevojshëm. Shiritat ngjitës mundësojnë një sistem të veshjes / heqjes së lehtë të atleteve. SPECIFIKIM: Atlete për fëmijë unisex për fëmijë Shirita ngjitës Lehtë për tu veshur Panele rrjetë për qarkullim të papenguar të ajrit.
5.200 LEK
5.200 LEK
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 23.5
 • 27
 • 26
 • 21
 • 25
 • 22
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Lërini të vegjlit tuaj të gëzojnë si yje në atletet për fëmijë Nike Star Runner 3. Këto atlete janë të destinuara për fëmijë e vegjël. Rrjeta e lehtë në pjesën e sipërme siguron mbështetje që ajroset, për këmbët e fëmijëve të vegjël. Zona rreth kyçit të këmbës dhe është e veshur me shkumë të butë që sjell komoditetin e nevojshëm. Shiritat ngjitës mundësojnë një sistem të veshjes / heqjes së lehtë të atleteve.
SPECIFIKIM:

 • Atlete për fëmijë unisex për fëmijë
 • Shirita ngjitës
 • Lehtë për tu veshur
 • Panele rrjetë për qarkullim të papenguar të ajrit

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
  Juliana
  Juliana
  28.03.2024. 18:53
  Sh e kenaqur nga sherbimi, atletet super, flm.

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV5458-003
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Nike Star Runner 3
  Atlete
  Nike Star Runner 3