në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DD9294-001)
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 12

Çmimi i mëparshëm
10.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.100 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 7 38 24
 • 8.5 40 25.5
 • 5.5 36 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përshkoni akoma edhe më shumë kilometra në atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe qëndrueshmëria që ato ofrojnë, e kombinuar me një ndjenjë butësie, mundëson një stërvitje akoma më të mirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Shiriti për fiksimin e pjesës së mesme të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shtresa e butë në tabanin e mesëm e bën çdo hap më të butë, ndërsa lartësia e këtyre atleteve sjell komoditet më të lartë për ju. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar ndaj peshës. Specifikimi: Profil klasik Pjesa e sipërme rrjetë Tabani gome.
Detaje

Përshkoni akoma edhe më shumë kilometra në atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe qëndrueshmëria që ato ofrojnë, e kombinuar me një ndjenjë butësie, mundëson një stërvitje akoma më të mirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Shiriti për fiksimin e pjesës së mesme të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shtresa e butë në tabanin e mesëm e bën çdo hap më të butë, ndërsa lartësia e këtyre atleteve sjell komoditet më të lartë për ju. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar ndaj peshës.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Tabani gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  6 36.5 23
  6" 37.5 23.5
  7" 38.5 24.5
  8 39 25
  7 38 24
  8" 40 25.5
  5" 36 22.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DD9294-008
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DD9294-007
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DD9291-004
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  12.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DD9294-002
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Ndihmë