në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Produkte Advantage Base Court
Atlete tenisi për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GW2063)

Produkte Advantage Base Court

 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 44
  44
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Atetet Lifestyle për meshkuj adidas Advantage Base Court janë frymëzuar nga pamja e atleteve të tenisit. Sillni atmosferë të mirë në pamjen tuaj të përditshme. Një model sportiv klasik me linja të thjeshta shkon mirë me çdo kombinim mode. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike është e qëndrueshme, por mjaft e butë duke ofruar përshtatje të mirë të këmbës dhe rehati gjatë gjithë kohës. Panelet e ajrosjes sigurojnë që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta edhe kur atletet janë mbajtur veshur për një kohë të gjatë. Shtresa e butë EVA kontribuon në ndjenjën e rehatisë. Modeli është i përbërë nga të paktën 50% material i ricikluar si pjesë e zgjidhjes së adidas në eliminimin e mbetjeve plastike. Ju së bashku me adidas vendosni tendencat e modës dhe në të njëjtën kohë kujdeseni për planetin duke kontribuar në mbrojtjen e tij. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Lidhëse Profil i cekët Shtresë e mesme EVA Produkt Primegreen Përbërja e sipërme: sintetike Taban gome.
Detaje

Atetet Lifestyle për meshkuj adidas Advantage Base Court janë frymëzuar nga pamja e atleteve të tenisit. Sillni atmosferë të mirë në pamjen tuaj të përditshme. Një model sportiv klasik me linja të thjeshta shkon mirë me çdo kombinim mode. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike është e qëndrueshme, por mjaft e butë duke ofruar përshtatje të mirë të këmbës dhe rehati gjatë gjithë kohës. Panelet e ajrosjes sigurojnë që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta edhe kur atletet janë mbajtur veshur për një kohë të gjatë. Shtresa e butë EVA kontribuon në ndjenjën e rehatisë. Modeli është i përbërë nga të paktën 50% material i ricikluar si pjesë e zgjidhjes së adidas në eliminimin e mbetjeve plastike. Ju së bashku me adidas vendosni tendencat e modës dhe në të njëjtën kohë kujdeseni për planetin duke kontribuar në mbrojtjen e tij.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Shtresë e mesme EVA
 • Produkt Primegreen
 • Përbërja e sipërme: sintetike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë