në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(HQ8496)
adidas

adidas Atlete Cross Em Up 5 K Wide

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6- 40 24.6
  • 5 38 23.3
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 4 36 2/3 22.5
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 6 39 1/3 24.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
6- 40 24.6
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
6 39 1/3 24.2
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë