në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max SYSTM
NIKE Atlete Air Max SYSTM
NIKE Atlete Air Max SYSTM
NIKE Atlete Air Max SYSTM
NIKE Atlete Air Max SYSTM
NIKE Atlete Air Max SYSTM
NIKE Atlete Air Max SYSTM
NIKE Atlete Air Max SYSTM
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DQ0284-104)
NIKE

NIKE Atlete Air Max SYSTM

Çmimi i mëparshëm
13.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36.5
 • 40
 • 37.5
 • 38
 • 39
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Festoni vitet '80 me atletet Lifestyle unisex për fëmijë Nike Air Max SYSTM për adoleshentë. Nga tabani ideal “Air” në thembër deri tek linjat e dizajnit të frymëzuara nga atletet tona të preferuara Air Max, këto atlete klasike sjellin gjithçka që është e bukur dhe ia prezantojnë një gjenerate të re. Frymëzuar nga modeli ikonë, shtresa e dukshme e ajrit sjell rehati nën këmbët tuaja. Përveç kësaj, linjat e dizajnit me pjesë të së shkuarës kthehen me një pamje të re, perfekte për të ardhmen. Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili ofron qëndrueshmëri dhe ajrosje për rehati gjatë gjithë ditës. Materiali sintetik rreth njësisë së ajrit ofron qëndrueshmëri shtesë. Tabani i gomës waffle siguron lëvizje me mbështetje perfekte në një sërë sipërfaqesh. Specifikimi: Profil i cekët Lidhëse Pjesë e sipërme prej lëkure dhe tekstile Njësia Air Max Taban gome waffle.
Detaje

Festoni vitet '80 me atletet Lifestyle unisex për fëmijë Nike Air Max SYSTM për adoleshentë. Nga tabani ideal “Air” në thembër deri tek linjat e dizajnit të frymëzuara nga atletet tona të preferuara Air Max, këto atlete klasike sjellin gjithçka që është e bukur dhe ia prezantojnë një gjenerate të re. Frymëzuar nga modeli ikonë, shtresa e dukshme e ajrit sjell rehati nën këmbët tuaja. Përveç kësaj, linjat e dizajnit me pjesë të së shkuarës kthehen me një pamje të re, perfekte për të ardhmen. Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili ofron qëndrueshmëri dhe ajrosje për rehati gjatë gjithë ditës. Materiali sintetik rreth njësisë së ajrit ofron qëndrueshmëri shtesë. Tabani i gomës waffle siguron lëvizje me mbështetje perfekte në një sërë sipërfaqesh.

Specifikimi:

 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme prej lëkure dhe tekstile
 • Njësia Air Max
 • Taban gome waffle

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ5979-100
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  8.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete CJ3816-002
  Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete BQ5448-001
  Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komodit...
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  8.500 LEK
  Ndihmë