adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
Kodi i artikullit: ID4450
adidas

adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0

Kodi i artikullit: ID4450
Kodi i prodhuesit: LIT50

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

8.000 LEK
8.000 LEK
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 44
  • 43 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand adidas
Qëllimi Tenis
Koleksion Sportswear
adidas Atlete adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0
Atlete
adidas Atlete adidas Atlete GRAND COURT BASE 2.0