Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Produkte KANTANA
Kodi i artikullit: IG9819

Produkte KANTANA

Kodi i artikullit: IG9819
Kodi i prodhuesit: LYS52
adidas KANTANA janë atlete Lifestyle për meshkuj, stili i të cilave kombinon komoditetin dhe pamjen e bukur. Tenisi mund të ketë frymëzuar krijimin e këtyre atleteve elegante, por dizajni i tyre i cili mundëson kombinim të lehtë me veshje të ndryshme shkon përtej fushës së tenisit. Të krijuara për përdorim të përditshëm, këto atlete kanë një pjesë të sipërme me përbërje lëkure me detaje të buta kamoshi. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme mundësojnë ajrosje optimale në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta, të thata dhe rehat gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës siguron stabilitetin e nevojshëm në sipërfaqe të ndryshme. Vishni këto atlete dhe do të shihni rehatinë që do të keni ditë pas dite. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme lëkurë me shtresa kamoshi Lidhëse Pjesa e brendshme tekstile Taban gome.

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas KANTANA janë atlete Lifestyle për meshkuj, stili i të cilave kombinon komoditetin dhe pamjen e bukur. Tenisi mund të ketë frymëzuar krijimin e këtyre atleteve elegante, por dizajni i tyre i cili mundëson kombinim të lehtë me veshje të ndryshme shkon përtej fushës së tenisit. Të krijuara për përdorim të përditshëm, këto atlete kanë një pjesë të sipërme me përbërje lëkure me detaje të buta kamoshi. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme mundësojnë ajrosje optimale në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta, të thata dhe rehat gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës siguron stabilitetin e nevojshëm në sipërfaqe të ndryshme. Vishni këto atlete dhe do të shihni rehatinë që do të keni ditë pas dite.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme lëkurë me shtresa kamoshi
 • Lidhëse
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8075-133
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9922-006
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2208-100
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2208-003
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Produkte KANTANA
  Produkte
  Produkte KANTANA