në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
Kodi i artikullit:
(IG9814)
adidas

adidas Atlete Breaknet 2.0

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36
 • 36 2/3
 • 39 1/3
 • 38 2/3
 • 38
 • 37 1/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Shijojini aktivitetet dhe lojrat tuaja me atletet për fëmijë adidas Breaknet 2.0 unisex, të cilat janë të frymëzuara nga pamja e atleteve të tenisit. Tabani i gomës siguron stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, duke dhënë siguri maksimale në çdo hap në mënyrë që aventurat e fëmijës tuaj të jenë të pafundme. Logoja adidas në anë nxjerr në pah stilin sportiv dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme me mbushje të butë kontribuon në rehatinë përgjatë gjithë kohës kështu që nuk ka rëndësi nëse ata janë duke shkuar në shkollë, duke bërë shëtitje apo dhe stërvitje sepse rehatia është e garantuar me këto atlete. Të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara dhe të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Vishni këto atlete dhe dilni me vetëbesim të plotë për të shijuar ditën tuaj dhe të gjitha aktivitetet që do të zhvilloni gjatë ditës.Specifikimi: Atlete unisex për fëmijë Profil i cekët Lidhëse Shtresë e mesme me mbushje të butë Logo adidas Taban gome.
Detaje

Shijojini aktivitetet dhe lojrat tuaja me atletet për fëmijë adidas Breaknet 2.0 unisex, të cilat janë të frymëzuara nga pamja e atleteve të tenisit. Tabani i gomës siguron stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, duke dhënë siguri maksimale në çdo hap në mënyrë që aventurat e fëmijës tuaj të jenë të pafundme. Logoja adidas në anë nxjerr në pah stilin sportiv dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme me mbushje të butë kontribuon në rehatinë përgjatë gjithë kohës kështu që nuk ka rëndësi nëse ata janë duke shkuar në shkollë, duke bërë shëtitje apo dhe stërvitje sepse rehatia është e garantuar me këto atlete. Të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara dhe të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Vishni këto atlete dhe dilni me vetëbesim të plotë për të shijuar ditën tuaj dhe të gjitha aktivitetet që do të zhvilloni gjatë ditës.

Specifikimi:

 • Atlete unisex për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Shtresë e mesme me mbushje të butë
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete IG4830
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.800 LEK
  Ndihmë