TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Atlete

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
meshkuj
unisex
basketboll
te-rritur
18 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21845-WW001
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.000 LEK
Shuma e kursyer 29%
8.500 LEK
Masa
42
41
44
45
43
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H00471
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
7-
9
11
9-
7
10-
8-
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H00469
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
8-
9
10-
9-
7
7-
11
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH2987-101
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
8.5
7.5
11
9
8
9.5
10
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH2987-100
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
11
9
8
8.5
9.5
10
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH2987-001
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
12
10
9.5
8
12.5
8.5
11
9
11.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5463-100
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
8.5
8
9.5
11
7.5
10
12
9
13
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5463-001
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
11
10
8.5
9.5
7.5
8
10.5
9
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5463-102
Atletet për meshkuj Nike Court Vision Low janë për ata që pëlqejn...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
10
11
9.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete G58890
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
10-
9-
7-
8
7
9
11
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete G58891
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
9-
9
11
7-
7
10-
8
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CQ9382-003
Luaj pa frikë në atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 2. ...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
10
12
11
8.5
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 3023949-003
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
12
9.5
12.5
11
8
7.5
10
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT1972-001
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
8.5
13
11
8
9
14
9.5
7.5
12
10
11.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CQ9382-004
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
10
7.5
14
11
8
9
8.5
12
13
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CQ9382-102
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
8
10
8.5
12
9.5
7.5
11
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CV7562-001
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
16.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
23.900 LEK
Masa
8.5
9
9.5
11
8
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CQ9283-007
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
23.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
28.900 LEK
Masa
9.5
10.5
9
8.5
8
7.5