TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Atlete

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
meshkuj
unisex
lifestyle
te-rritur
59 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG9417
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
8.5
Univerzalno
10.5
11.5
9.5
10
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG9415
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
9
10.5
8.5
10
11.5
9.5
8
3
4
5
4.5
3.5
5.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW7558
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
9.5
7.5
9
8
10.5
11.5
8.5
10
12
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW5716
Atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të leht...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
10-
7-
7
8
9
9-
8-
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DA9868
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
9
9-
10
7
7-
11
10-
8
8-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 365160-15
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.500 LEK
Masa
42
43
45
44
41
40.5
42.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8678
adidas DURAMO SL janë atlete për përdorim të përditshëm. Fun...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
9
9-
8
8-
7
7-
10-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8707
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNE...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
10
11
8-
10-
7
8
9
7-
9-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8708
adidas BREAKNET PLUS janë atlete për meshkuj për përditshmëri, di...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
7-
9-
10
11
8
8-
9
10-
7
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW7391
adidas DURAMO SL janë atlete për përdorim të përditshëm. Fun...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
10
10-
7-
9
9-
8
6-
8-
7
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW7393
adidas DURAMO SL janë atlete për meshkuj për vrapim që janë gjith...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
7
8
7-
10-
9-
9
11
8-
10
12
11-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 365215-07
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
9
7
8
9.5
10.5
6.5
7.5
44
41
42
40.5
43
45
42.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 371128-05
Atlete lifestyle për të rritur
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
40.5
42.5
42
44
43
45
41
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 749747-010
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Masa
8
7.5
12
10
13
8.5
7
9.5
9
11
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG4952
adidas LITE RACER CLN janë atlete për femra për përdorim të p&eum...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
9
8
10-
7-
9-
7
8-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7690
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
7
8-
6-
8
7-
10-
9
11
9-
10
6
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AQ1775-100
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
12
7
8.5
9
8
7.5
11
10
9.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CQ9246-001
Nike COURT ROYALE 2 janë atlete për meshkuj për çdo ditë, t&eum...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
7.5
9
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AQ1775-003
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
7.5
10
9.5
9
8.5
7
8
11
12
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CQ9246-101
Si një kult nga e kaluara, atletet për meshkuj Nike Court Royale 2 Low paraqesin...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
10
11
8.5
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ1679-400
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
6.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.200 LEK
Masa
12
6.5
7
11
8
9
7.5
10
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ1679-101
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
6.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.200 LEK
Masa
10
7
8.5
6.5
12
10.5
11
9.5
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4150-102
Atlete për meshkuj Nike Court Legacy janë frymëzuar nga tenisi dhe kanë...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
8.5
11
9.5
10
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-003
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
12
8.5
9
9.5
10
11
8
7.5
7