Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Kodi i artikullit: DQ4663-040
Nike

Nike Sportswear Club

Kodi i artikullit: DQ4663-040
Bluza për meshkuj Nike Sportswear Club për përditshmërinë tuaj. Është e përbërë nga materiale të ricikluara dhe me blerjen e këtij modeli ju po mbështesni zhvillimin e qëndrueshëm. Bëni mirë për veten dhe planetin tonë. Jepini vetes një ndjenjë butësie dhe rehatie. Theksoni stilin tuaj, ndjehuni të relaksuar përsëri dhe…. përsëri në koleksionin tonë më të shitur. E butë dhe e ngrohtë, është ideale për temperatura më të ulëta. Xhepi i përparmë ju lejon të merrni me vete gjërat më të rëndësishme dhe të ngrohni duart. Specifikimi: Bluzë për meshkuj për çdo ditë Xhep “kangur” Kapuç Përbërja: 77% pambuk, 23% poliestër.
11.300 LEK
11.300 LEK
5.700 LEK
Shuma e kursyer: 5.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • M
 • S
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza për meshkuj Nike Sportswear Club për përditshmërinë tuaj. Është e përbërë nga materiale të ricikluara dhe me blerjen e këtij modeli ju po mbështesni zhvillimin e qëndrueshëm. Bëni mirë për veten dhe planetin tonë. Jepini vetes një ndjenjë butësie dhe rehatie. Theksoni stilin tuaj, ndjehuni të relaksuar përsëri dhe…. përsëri në koleksionin tonë më të shitur. E butë dhe e ngrohtë, është ideale për temperatura më të ulëta. Xhepi i përparmë ju lejon të merrni me vete gjërat më të rëndësishme dhe të ngrohni duart.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj për çdo ditë
 • Xhep “kangur”
 • Kapuç
 • Përbërja: 77% pambuk, 23% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-051
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-020
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FB8439-010
  7.000 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  11.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FB8435-010
  5.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Club
  Bluza
  Nike Sportswear Club