në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE Bluza W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE Bluza W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE Bluza W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE Bluza W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE Bluza W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DZ4604-814)
NIKE

NIKE Bluza W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është bluzë për femra që përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo aventurë që sjell dita e re. Përbëhet kryesisht nga pambuku i butë, i cili në kontakt me lëkurën tuaj jep rehati dhe ngrohtësi të përsosur. Një gjatësi pak e shkurtër do të nxjerrë në pah belin tuaj. Logoja masive e Nike në pjesën qendrore do t'i bëjë të ditur të gjithëve se ju jeni pjesë e familjes Nike. Specifikimi: Bluzë për femra Kapuç i rregullueshëm Logo Nike Përbërja: 80 % pambuk dhe 20% poliester.
Detaje

Nike Sportswear është bluzë për femra që përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo aventurë që sjell dita e re. Përbëhet kryesisht nga pambuku i butë, i cili në kontakt me lëkurën tuaj jep rehati dhe ngrohtësi të përsosur. Një gjatësi pak e shkurtër do të nxjerrë në pah belin tuaj. Logoja masive e Nike në pjesën qendrore do t'i bëjë të ditur të gjithëve se ju jeni pjesë e familjes Nike.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo Nike
 • Përbërja: 80 % pambuk dhe 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5473-271
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ5775-113
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ5832-690
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.200 LEK
  Ndihmë