në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Icon
NIKE Bluza Sportswear Icon
NIKE Bluza Sportswear Icon
NIKE Bluza Sportswear Icon
Kodi i artikullit:
(DV9374-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Icon

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 7-8Y
  7-8Y
 • 11-12Y
 • 9-10Y
 • 12-13Y
 • 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Icon është bluzë me kapuç për vajza. Lëreni këtë bluzë komode dhe të ngrohtë t'ju përqafojë dhe t'ju japë ngrohtësinë që ju nevojitet në ditët e ftohta e të dimrit. Është një koleksion që i përshtatet çdo lloj trupi dhe gjithashtu lë hapësirë të mjaftueshme për lëvizje dhe rehati të papenguar. Specifikimi: Hoodie për vajza Larje në lavatriçe Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Nike Sportswear Icon është bluzë me kapuç për vajza. Lëreni këtë bluzë komode dhe të ngrohtë t'ju përqafojë dhe t'ju japë ngrohtësinë që ju nevojitet në ditët e ftohta e të dimrit. Është një koleksion që i përshtatet çdo lloj trupi dhe gjithashtu lë hapësirë të mjaftueshme për lëvizje dhe rehati të papenguar.
Specifikimi:

 • Hoodie për vajza
 • Larje në lavatriçe
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ9127-100
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza CZ2570-601
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza CZ2570-010
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ8932-010
  5.700 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.200 LEK
  Ndihmë