në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(IB8502)
adidas

adidas Bluza FUTURE ICONS BADGE OF SPORT

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
10.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
  XS
 • S
 • M
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas FUTURE ICONS BADGE OF SPORT është bluzë lifestyle me kapuç për femra. Lërini të kthehen pas jush në pistë. Merrni komplimente në klasën e jogës. Me printin e tij elegant, kjo bluzë nuk do të mbetet në sfond. E bërë nga një përzierje pambuku, ofron butësi dhe ju lejon të lëvizni me lehtësi. Produktet e pambukut adidas mbështesin prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut. Specifikimet: Prerje e gjerë Kapuç i rregullueshëm Mëngë elastike Përbërja: 67% pambuk, 33% poliestër .
Detaje

adidas FUTURE ICONS BADGE OF SPORT është bluzë lifestyle me kapuç për femra. Lërini të kthehen pas jush në pistë. Merrni komplimente në klasën e jogës. Me printin e tij elegant, kjo bluzë nuk do të mbetet në sfond. E bërë nga një përzierje pambuku, ofron butësi dhe ju lejon të lëvizni me lehtësi. Produktet e pambukut adidas mbështesin prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut.
Specifikimet:

 • Prerje e gjerë
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Mëngë elastike
 • Përbërja: 67% pambuk, 33% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.800 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Ndihmë