në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
adidas Bluza Z.N.E.
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(IN5125)
adidas

adidas Bluza Z.N.E.

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Z. N. E. është bluzë Hoodie Lifestyle për femra e krijuar për përdorim dhe kënaqësi të përditshme. Kjo bluzë adidas Z.N.E. është e krijuar me teknologjinë AEROREADY e cila thith lagështinë dhe ju mban të thatë, të freskët dhe rehat gjatë githë kohës në mënyrë që të jeni të përqendruar për të përmbushur dhe arritur qëllimet tuaja të ditës. Të paktën 70% e këtij produkti është përbërë prej materialeve të riciklueshme dhe të rinovueshme. Dizajni i bluzës dhe logoja adidas do të japin mundësi të shumta kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj të mbushur me rehati të plotë dhe stil të bukur.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për femra Kapuç Teknologji AEROREADY Përshtatje e lirshme Logo adidas.
Detaje

adidas Z. N. E. është bluzë Hoodie Lifestyle për femra e krijuar për përdorim dhe kënaqësi të përditshme. Kjo bluzë adidas Z.N.E. është e krijuar me teknologjinë AEROREADY e cila thith lagështinë dhe ju mban të thatë, të freskët dhe rehat gjatë githë kohës në mënyrë që të jeni të përqendruar për të përmbushur dhe arritur qëllimet tuaja të ditës. Të paktën 70% e këtij produkti është përbërë prej materialeve të riciklueshme dhe të rinovueshme. Dizajni i bluzës dhe logoja adidas do të japin mundësi të shumta kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj të mbushur me rehati të plotë dhe stil të bukur.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për femra
 • Kapuç
 • Teknologji AEROREADY
 • Përshtatje e lirshme
 • Logo adidas

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IN5129
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IJ8738
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IM4874
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IC0308
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Ndihmë