TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Bluza

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
futboll
5 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA203B602-02
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
13-14
11-12
7-8
9-10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA203M602-01
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza BV9459-010
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.400 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA203M611-02
array(0) {
}
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA203M613-02
array(0) {
}
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Masa
M
S
L
XL