TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Bluzë me zinxhir

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
4 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë me zinxhir LNA221M501-01
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
2XS
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
13.700 LEK
Shuma e kursyer 40%
22.800 LEK
Masa
MD
LG
XL
SM