TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Bra

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
19 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra FJ6079
2.100 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.100 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra FJ6078
2.100 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.100 LEK
Masa
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bra BQ0973-100
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Masa
2X
3X
1X
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bra BQ0973-010
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Masa
2X
1X
3X
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bra 1361033-001
3.100 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.900 LEK
Masa
MD
LG
SM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bra 1361033-369
3.100 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.900 LEK
Masa
MD
LG
SM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra DC5541-010
Nike W NK SWSH ICNCLSH HBR BRA SP21 është një bust sportiv për femra q...
Bust për femra
3.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
5.300 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra GH4788
Nga stërvitjet intensive te ushtrimet e yogas dhe vallëzimit, mos harroni se gji...
Bust për femra
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra DD1141-010
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra DD1201-010
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bra BV3630-100
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bra BV3630-010
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra HC7849
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
SAC
MAC
LAC
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra DM0637-010
4.600 LEK
Shuma e kursyer 19%
5.700 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra DV0330-010
4.600 LEK
Shuma e kursyer 19%
5.700 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bra DM0562-610
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bra DM0562-010
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra 1355109-001
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Masa
34B
38B
36B
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra H11344
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Masa
M
S
L