TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë futbolli

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
4 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për fëmijë
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Masa
3-
4-
5-
5
2
2-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për fëmijë
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Masa
2
5-
5
2-
4-
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për fëmijë
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
3Y
5Y
3.5Y
5.5Y
2.5Y
4.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucë futbolli për fëmijë
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Masa
6Y
5.5Y
4Y
5Y