TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
basketboll
34 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AV7941-006
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
11.900 LEK
Masa
5.5Y
4.5Y
7Y
4Y
6Y
6.5Y
3.5Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2090-402
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
8.5
10
10.5
7.5
12
8
11
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AR3762-001
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
8.5
10.5
11
8
9
9.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ3060-104
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
13.500 LEK
Masa
10.5
8.5
8
9
9.5
12
7.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BV7427-003
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
9
10
10.5
12
8
7.5
9.5
8.5
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AR3762-006
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
11
8
9.5
7.5
9
8.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AV7942-006
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
8.100 LEK
Masa
1.5Y
12.5C
1Y
11.5C
13C
3Y
2.5Y
12C
10.5C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8094-100
Nike JORDAN MAX AURA 2 BG janë atlete të frymëzuara nga basketbolli pë...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
4.5Y
6.5Y
6Y
5.5Y
7Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CQ9382-003
Luaj pa frikë në atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 2. ...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
10
12
11
8.5
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8094-016
Nike JORDAN MAX AURA 2 BG janë atlete të frymëzuara nga basketbolli pë...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
5.5Y
5Y
6Y
4.5Y
7Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AQ7495-002
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Masa
7.5
9
9.5
8.5
10
8
12
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CN8096-016
Atletet unisex Nike JORDAN MAX AURA 2 për të vegjëlit tuaj janë atlete...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
9C
7C
10C
8C
6C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-102
Atletet për meshkuj Nike Court Vision Low janë për ata që pëlqejn...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
10
11
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CK1069-005
Atletet për basketboll Nike PRECISION IV. NIKE LU janë atlete për meshkuj q...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Masa
8
7.5
9
10
12
11
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK1228-700
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.600 LEK
Masa
6C
10C
9C
8C
7C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-101
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
9
10
11
7.5
12
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ7197-115
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.700 LEK
Masa
13C
2Y
3Y
1.5Y
1Y
2.5Y
12C
11C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2669-006
Filloni një lojë në atletet e basketbollit unisex Nike Renew Elevate. Pjesa...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ6066-611
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
8.500 LEK
Masa
11.5C
2.5Y
10.5C
12C
13.5C
13C
1Y
3Y
1.5Y
11C
12.5C
2Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 640735-130
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
7.500 LEK
Masa
6C
9C
10C
4C
5C
7C
8C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AQ4224-100
Atletet e basketbollit për fëmijë unisex Nike Nike Team Hustle D 9 do t&eum...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
5.5Y
7Y
4Y
6.5Y
3.5Y
4.5Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CN8095-100
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
12.5C
13C
1Y
3Y
2.5Y
1.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ7197-016
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.700 LEK
Masa
12C
10.5C
1.5Y
3Y
1Y
11C
11.5C
12.5C
13.5C
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD6105-602
Atletet për meshkuj Nike Jordan Max 200 do t'ju ofrojnë rehati dhe cilë...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Masa
8
10
7
8.5
11
9
9.5