TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: Koleksioni i Ri
93 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11080-KK001
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.500 LEK
Masa
38
36
39
37
40
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DD2975-100
Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe ...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
8
8.5
7.5
6.5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-100
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
7
6.5
8.5
7.5
8
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-100
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
9.700 LEK
Masa
8.5
6.5
7
8
5.5
7.5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F404-15
Shapka për femra
array(0) {
}
2.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.800 LEK
Masa
39
36
40
41
37
38
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F402-80
Shapka për femra
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
2.500 LEK
Masa
41
36
38
39
37
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F403-01
Shapka për femra
array(0) {
}
2.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.800 LEK
Masa
41
40
36
39
38
37
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F403-10
Shapka për femra
array(0) {
}
2.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.800 LEK
Masa
36
40
38
39
37
41
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka 343881-011
Shapka për femra
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.200 LEK
Masa
5
6
7
9
8
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka 343881-412
Shapkat për femra Nike Benassi JDI janë krijuar për t'ju sjellë re...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.200 LEK
Masa
8
6
9
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka 343881-014
Shapka për femra
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.200 LEK
Masa
10
8
9
6
7
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka 343881-614
Shapka për femra
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.200 LEK
Masa
6
9
8
5
7
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka 618919-039
Shapkat për femra Nike Benassi JDI kanë pjesën e sipërme me një d...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
9
7
8
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka 618919-038
Shapkat për femra Nike Benassi JDI kanë pjesën e sipërme me një d...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
9
6
7
8
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka 618919-119
Nike Benassi JDI janë shapka për femra për çdo ditë, që of...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
6
7
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka CN9677-006
Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
9
7
8
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka CN9677-003
Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
7
9
8
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka CN9677-005
Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara...
Shapka për femra
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
8
6
7
9
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11334-WW001
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
37
40
39
36
38
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11341-WW001
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
37
40
38
39
36
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0140
Atlete Reebok Royal Complete Classic 2 sjellin një dizajn të pastër dhe t&e...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
6
8.5
9
8
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ0842-107
Atletet për femra Nike Air Max Bella TR 3 sigurojnë qëndrueshmëri , id...
Atlete për stërvitje për femra
array(0) {
}
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
5.5
6
7.5
8
8.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
Univerzalno
5-
6-
4-
4
5
6
3-
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8724
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS t&...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4-
6
5
6-
5-
4