TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Mbrojtëse

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
futboll
9 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Mbrojtëse SP2162-010
Nike J CE janë mbrojtëse futbolli. Ky është qëllimi mbrojtja e v...
array(0) {
}
1.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
1.700 LEK
Masa
S
M
L
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Duke shfaqur një dizajn klasik të adidas, këto mbrojtëse futbolli ju j...
array(0) {
}
1.300 LEK
Shuma e kursyer 32%
1.900 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Duke shfaqur një dizajn klasik të Adidas, këto mbrojtëse të futbo...
array(0) {
}
1.300 LEK
Shuma e kursyer 32%
1.900 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas Everclub janë mbrojtës unisex , për futboll, për të rritur...
array(0) {
}
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas MESSI SG MTC J janë mbrojtëse për fëmijë (mbrojtës gj...
Mrojtëse për fëmijë
array(0) {
}
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Mbrojtëse SP2128-095
array(0) {
}
1.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
2.700 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Mbrojtëse SP2128-644
array(0) {
}
1.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
2.700 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Mbrojtëse SP2166-061
array(0) {
}
2.200 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.200 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Adidas EVER PRO SHIN GUARDS mbrojtëset e futbollit mbrojnë këmbët tuaj...
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
3.300 LEK
Masa
XS
M
S
L