TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pajisje
Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: Koleksioni i Ri
24 produkt

Koleksioni i Ri

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set CU8374-010
Nike Sportswear Big Kids 'Tracksuit është një kostum për fëmi...
Kostum për fëmijë për vajza
6.400 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 85A358-023
T-Shirt dhe pantallonat e shkurtra Nike Jordan Jumpman Little Kids është një...
Kostum për fëmijë
3.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
3.900 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 75A398-023
Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's është kostum për...
Kostum për fëmijë
3.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
3.900 LEK
Masa
3T
4T
2T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 75A535-K25
Nike JDB SPACE GLITCH TEE është një kostum për fëmijë i p&eu...
Kostum për fëmijë
3.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
3.900 LEK
Masa
3T
2T
4T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 85A535-K25
Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT është kostum për fëmijë të...
Kostum për fëmijë
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
5
6
7
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 86H383-U5H
NIKE NKB FUTURA TEE CARGO është një kostum për fëmijë me nj&...
Kostum për fëmijë
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
5
7
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 26H498-A0I
Nike SET NKG PRINTED LEGGING është një kostum për vajza, i cili pë...
Kostum për fëmijë
3.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
3.900 LEK
Masa
4T
2T
3T