TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pajisje
Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: NEW
36 produkt

NEW

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Përmasat: 46 cm x 28 cm x 16 cm
array(0) {
}
1.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele GM6278
Kapela adidas AEROREADY 3 - STRIPES BASEBALL CAP është një kombinim i dizaj...
Kapele
array(0) {
}
2.900 LEK
Masa
OSFM
OSFW
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele FQ5411
adidas BASEBALL 3 STRIPES CAP COTTON TWILL është një kapele unisex që ...
Kapele unisex
array(0) {
}
2.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele FK0894
Kapele adidas ADIDAS Chapels BBALL 3S CAP CT është një kombinim i dizajnit ...
Kapele
array(0) {
}
2.600 LEK
Masa
OSFM
OSFW