TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
Kodi i artikullit:
(114733-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit Lady Glitter Sport Rib Cuff Pants

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pjesa e poshtme e kostumit pë femra Champion LADY GLITTER SPORT RIB CUFF CUFF kombinon stilin sportiv dhe modern në një të vetëm. Është një zgjedhje e shkëlqyer për raste pas një dite të vështirë ose aktivitete spontane me miqtë gjatë fundjavës. Pëlhura e butë e pasur me pambuk do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet të plotë gjatë gjithë ditës.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për femra Brez elastik Logoja Champion Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester Ngjyra: E zezë Kodi i produktit: 114733-KK001 .
Detaje

Pjesa e poshtme e kostumit pë femra Champion LADY GLITTER SPORT RIB CUFF CUFF kombinon stilin sportiv dhe modern në një të vetëm. Është një zgjedhje e shkëlqyer për raste pas një dite të vështirë ose aktivitete spontane me miqtë gjatë fundjavës. Pëlhura e butë e pasur me pambuk do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet të plotë gjatë gjithë ditës.

Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për femra
 • Brez elastik
 • Logoja Champion
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
 • Ngjyra: E zezë
 • Kodi i produktit: 114733-KK001

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Shkruaj PANTS
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë