TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit BASIC RIB CUFF
Pjesa e poshtme e kostumit për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CHA213B100-23)
CHAMPION

CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit BASIC RIB CUFF

Çmimi i mëparshëm
3.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.400 LEK
Çmimi me zbritje
2.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS 5-6Y
  • M 9-10Y
  • S 7-8Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj PANTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS 5-6Y
M 9-10Y
S 7-8Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj PANTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS 5-6Y
M 9-10Y
S 7-8Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë