TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Produkte Logo Cuff Pants
UMBRO Produkte Logo Cuff Pants
UMBRO Produkte Logo Cuff Pants
UMBRO Produkte Logo Cuff Pants
UMBRO Produkte Logo Cuff Pants
UMBRO Produkte Logo Cuff Pants
UMBRO Produkte Logo Cuff Pants
UMBRO Produkte Logo Cuff Pants
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(UMA213M101-01)
UMBRO

UMBRO Produkte Logo Cuff Pants

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Umbro LOGO është një shembull i një veshjeje sportive që është e përjetshme dhe nuk del kurrë nga moda. Është i destinuar për të gjithë atletët, profesionistët, amatorët dhe të gjithë ata që e duan rehatinë në shtëpinë e tyre pas një dite të vështirë pune. Është e përbërë nga një përqindje e lartë e pambukut më të mirë, i cili garanton cilësi dhe një ndjenjë rehatie në lëkurë.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Brez elastik i rregullueshëm Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër Ngjyra: e zezë.
Detaje

Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Umbro LOGO është një shembull i një veshjeje sportive që është e përjetshme dhe nuk del kurrë nga moda. Është i destinuar për të gjithë atletët, profesionistët, amatorët dhe të gjithë ata që e duan rehatinë në shtëpinë e tyre pas një dite të vështirë pune. Është e përbërë nga një përqindje e lartë e pambukut më të mirë, i cili garanton cilësi dhe një ndjenjë rehatie në lëkurë.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  Shkruaj PANTS
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UM221M109-01
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UM221M103-1V
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë UMA221M806-49
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë UMA221M812-02
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Ndihmë