TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Produkte LOGO CUFF
UMBRO Produkte LOGO CUFF
UMBRO Produkte LOGO CUFF
UMBRO Produkte LOGO CUFF
UMBRO Produkte LOGO CUFF
UMBRO Produkte LOGO CUFF
UMBRO Produkte LOGO CUFF
UMBRO Produkte LOGO CUFF
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(UMA213M101-02)
UMBRO

UMBRO Produkte LOGO CUFF

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
Shkruaj PANTS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UM221M109-01
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UM221M103-1V
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë UMA221M806-49
1.800 LEK
Shuma e kursyer 18%
2.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë UMA221M812-02
1.800 LEK
Shuma e kursyer 18%
2.200 LEK
Ndihmë