TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING
NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING
NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING
NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING
NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING
NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING
NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING
NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
Kodi i artikullit:
(WP13510-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Pjesa e poshtme e kostumit ATHLETICS HIGHER LEARNING

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ngrijeni stilin tuaj në një nivel tjetër me pjesën e poshtme të kostumit për femra të New Balance Athletics Higher Learning. Kjo pjesë e poshtme e kostumit ka një dizajn të guximshëm të frymëzuar nga atmosferat elegante, me ngjyra të buta dhe detaje që bien në sy. Të përshtatshme për ditë pushimi në shtëpi apo shoqëri me miqtë, ky model do ta bëjë çdo kombinim veshjesh tërheqëse. Specifikimi: Përbërja: 58% pambuk, 33% poliester, 9% material elastik .
Detaje

Ngrijeni stilin tuaj në një nivel tjetër me pjesën e poshtme të kostumit për femra të New Balance Athletics Higher Learning. Kjo pjesë e poshtme e kostumit ka një dizajn të guximshëm të frymëzuar nga atmosferat elegante, me ngjyra të buta dhe detaje që bien në sy. Të përshtatshme për ditë pushimi në shtëpi apo shoqëri me miqtë, ky model do ta bëjë çdo kombinim veshjesh tërheqëse.
Specifikimi:

 • Përbërja: 58% pambuk, 33% poliester, 9% material elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka NEW BALANCE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Shkruaj PANTS
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë