në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
Kodi i artikullit:
(DQ5191-010)
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Club Fleece

Çmimi i mëparshëm
8.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.400 LEK
Çmimi me zbritje
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pjesa e poshtme e kostumit sportiv Lifestyle për femra Nike Sportswear Club Fleece sjell stilin klasik sportiv të motit të ftohtë. Linja Club Fleece është e preferuara e femrave të të gjitha gjeneratave për komoditetin dhe qëndrueshmërinë e saj, dhe kjo është pjesa më e shitur për një arsye. Rehatia maksimale dhe ndjesia e mirë janë të garantuara falë pëlhurës së saj. Brezi elastik me bel të mesëm thekson figurën tuaj dhe lejon veshjen dhe me bluzë me prerje të shkurtër. Brezi elastik përshtatet me perimetrin e belit. Rehatia dhe mbulimi janë thelbësore kur vapa e verës ka mbaruar. Pjesët elastike parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Xhepat mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia. Visheni këtë pjesë të poshtme dhe kombinojeni me lehtësi me atletet dhe bluzën tuaj të preferuar dhe dilni të shijoni ditën e re me të gjitha aktivitetet që ju keni organizuar të bëni.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për femra Beli i mesëm Brez elastik Logo Nike Xhepa Lahet në lavatriçe Përbërja: 100% poliestër.
Detaje

Pjesa e poshtme e kostumit sportiv Lifestyle për femra Nike Sportswear Club Fleece sjell stilin klasik sportiv të motit të ftohtë. Linja Club Fleece është e preferuara e femrave të të gjitha gjeneratave për komoditetin dhe qëndrueshmërinë e saj, dhe kjo është pjesa më e shitur për një arsye. Rehatia maksimale dhe ndjesia e mirë janë të garantuara falë pëlhurës së saj. Brezi elastik me bel të mesëm thekson figurën tuaj dhe lejon veshjen dhe me bluzë me prerje të shkurtër. Brezi elastik përshtatet me perimetrin e belit. Rehatia dhe mbulimi janë thelbësore kur vapa e verës ka mbaruar. Pjesët elastike parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Xhepat mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia. Visheni këtë pjesë të poshtme dhe kombinojeni me lehtësi me atletet dhe bluzën tuaj të preferuar dhe dilni të shijoni ditën e re me të gjitha aktivitetet që ju keni organizuar të bëni.

Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për femra
 • Beli i mesëm
 • Brez elastik
 • Logo Nike
 • Xhepa
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë