në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED
CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(218883-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Pjesa e poshtme e kostumit ROCH INSPIRED

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH INSPIRED është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me prerje të thjeshtë dhe rehati të përsosur. Kombinon stilin klasik me poliestër për një pamje perfekte. Brezi elastik i rregullueshëm ju ndihmon për të përmirësuar përshtatjen sipas dëshirave dhe nevojave tuaja. Thjeshtësia e kësaj pjese të poshtme ofron kombinime të panumërta veshjesh që janë të rehatshme dhe komode, ideale për sezonin e ardhshëm.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Përbërja. : 100% poliester Brez elastik.
Detaje

Champion ROCH INSPIRED është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me prerje të thjeshtë dhe rehati të përsosur. Kombinon stilin klasik me poliestër për një pamje perfekte. Brezi elastik i rregullueshëm ju ndihmon për të përmirësuar përshtatjen sipas dëshirave dhe nevojave tuaja. Thjeshtësia e kësaj pjese të poshtme ofron kombinime të panumërta veshjesh që janë të rehatshme dhe komode, ideale për sezonin e ardhshëm.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Përbërja. : 100% poliester
 • Brez elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë