UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
Kodi i artikullit: UMA223M104-02
UMBRO

UMBRO Retro Logo

Kodi i artikullit: UMA223M104-02
Umbro Retro Logo është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me prerje të thjeshtë, dizajn minimalist dhe rehati. Brezi elastik i rregullueshëm dhe llastikët elastik në këmbë ju japin një përshtatje të rehatshme. Thjeshtësia e këtyre tutave jep kombinime të panumërta veshjesh të rehatshme dhe ideale për sezonin në vazhdim. Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Brez elastik i rregullueshëm Xhepa anash Përbërja: 80% pambuk , 20% poliester.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Umbro Retro Logo është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me prerje të thjeshtë, dizajn minimalist dhe rehati. Brezi elastik i rregullueshëm dhe llastikët elastik në këmbë ju japin një përshtatje të rehatshme. Thjeshtësia e këtyre tutave jep kombinime të panumërta veshjesh të rehatshme dhe ideale për sezonin në vazhdim.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Xhepa anash
 • Përbërja: 80% pambuk , 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Brand UMBRO

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF241M112-28
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF241M115-01
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF241M114-01
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF241M111-61
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  UMBRO Retro Logo
  Produkte
  UMBRO Retro Logo