në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(UMA223M104-02)
UMBRO

UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit Retro Logo

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Umbro Retro Logo është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me prerje të thjeshtë, dizajn minimalist dhe rehati. Brezi elastik i rregullueshëm dhe llastikët elastik në këmbë ju japin një përshtatje të rehatshme. Thjeshtësia e këtyre tutave jep kombinime të panumërta veshjesh të rehatshme dhe ideale për sezonin në vazhdim. Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Brez elastik i rregullueshëm Xhepa anash Përbërja: 80% pambuk , 20% poliester.
Detaje

Umbro Retro Logo është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me prerje të thjeshtë, dizajn minimalist dhe rehati. Brezi elastik i rregullueshëm dhe llastikët elastik në këmbë ju japin një përshtatje të rehatshme. Thjeshtësia e këtyre tutave jep kombinime të panumërta veshjesh të rehatshme dhe ideale për sezonin në vazhdim.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Xhepa anash
 • Përbërja: 80% pambuk , 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë