në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS
UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(UMA231M107-02)
UMBRO

UMBRO Pjesa e poshtme e kostumit PRO TRAINING PANTS

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë