në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(IC3759)
adidas

adidas Pjesa e poshtme e kostumit Future Icons Badge Of Sport

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Future Icons Badge Of Sport është pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për meshkuj e cila është ideale për veshje të përditshme. Një pjesë ideale e krijuar për tju ofruar rehatinë e nevojshme dhe atë që meritoni mbas një dite të gjatë, të lodhshme dhe të ngarkuar në punë. Kjo pjesë e poshtme sportive për meshkuj ka xhepa anash ku mund të mbani të gjitha gjërat e nevojshme pa të cilat nuk dilni dot jashtë. Brezi elastik i rregullueshëm ju jep një përshtatje të personalizuar, ndërsa pëlhura me përbërje pambuku rrit rehatinë.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për meshkuj Brez elastik Logo adidas Përbërja: 65% pambuk, 35% poliestër i ricikluar.
Detaje

adidas Future Icons Badge Of Sport është pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për meshkuj e cila është ideale për veshje të përditshme. Një pjesë ideale e krijuar për tju ofruar rehatinë e nevojshme dhe atë që meritoni mbas një dite të gjatë, të lodhshme dhe të ngarkuar në punë. Kjo pjesë e poshtme sportive për meshkuj ka xhepa anash ku mund të mbani të gjitha gjërat e nevojshme pa të cilat nuk dilni dot jashtë. Brezi elastik i rregullueshëm ju jep një përshtatje të personalizuar, ndërsa pëlhura me përbërje pambuku rrit rehatinë.

Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për meshkuj
 • Brez elastik
 • Logo adidas
 • Përbërja: 65% pambuk, 35% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë