Produkte
Për faqe
Filtro
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Brand
Mosha
Material/teknologji
Masa
Çmimi
femra
unisex
nike
te-rritur
List: ECOVISION
16 produkt

ECOVISION

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DC3729-003
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Atlete për vrapim për femra
4.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DC3729-001
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Atlete për vrapim për femra
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DC3729-500
Prosecna ocena:
vlerësime
2
vlerësime
2
Atlete për vrapim për femra
4.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DC3729-101
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Atlete për vrapim për femra
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe CZ9240-010
Nike W NK DF FAST TGHT janë streçe për femra që kanë gjith&cced...
Streçe për femra
7.300 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe CZ9803-013
Nike W NP 365 TIGHT CROP janë streçe për femra për stërvitje. A...
Streçe për femra
5.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra DM0579-010
3.000 LEK
Shuma e kursyer 40%
5.000 LEK
Shtoni në shportë