TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
te-rritur
adoleshente
List: Koleksioni i Ri
1157 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU9452-100
Nike AIR MAX INFINITY 2 janë atlete për meshkuj me një pamje perfekte dhe t...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
10
11
9
9.5
8
8.5
7.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6719
Atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të leht...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
9-
8
7
8-
7-
10
10-
9
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë polo 216878-WW001
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 29%
3.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë GK9122
adidas M BL SJ T është një bluzë me mëngë të shkurtra p...
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Bluzë MT01575-REP
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 29%
3.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11080-KK001
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.500 LEK
Masa
38
36
39
37
40
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8094-100
Nike JORDAN MAX AURA 2 BG janë atlete të frymëzuara nga basketbolli pë...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
4.5Y
6.5Y
6Y
5.5Y
7Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8094-016
Nike JORDAN MAX AURA 2 BG janë atlete të frymëzuara nga basketbolli pë...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
5.5Y
5Y
6Y
4.5Y
7Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CQ9382-003
Luaj pa frikë në atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 2. ...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
10
12
11
8.5
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CU3517-006
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
9
7.5
11
8.5
10
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete AQ3542-002
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
5.5Y
6Y
5Y
4.5Y
7Y
6.5Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-101
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Masa
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
5Y
4Y
4.5Y
3.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-001
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Masa
6.5Y
5.5Y
7Y
4Y
6Y
5Y
4.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8733
adidas RESPONSE SR janë atlete për meshkuj për vrapim të përshtat...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
7
8-
9
7-
8
10
9-
10-
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9605
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
9
7-
8
10-
7
9-
8-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DD2975-100
Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe ...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
8
8.5
7.5
6.5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-100
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
7
6.5
8.5
7.5
8
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-100
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
9.700 LEK
Masa
8.5
6.5
7
8
5.5
7.5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka EG1850
Shapka për meshkuj
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
10
7
8
9
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Shapka 343880-060
Shapka për meshkuj
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.200 LEK
Masa
10
8
9
11
7
12
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Shapka 343880-001
Shapka për meshkuj
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.200 LEK
Masa
9
11
8
10
12
7
13
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F404-15
Shapka për femra
array(0) {
}
2.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.800 LEK
Masa
39
36
40
41
37
38
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211M405-10
Shapka për meshkuj
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
41
44
40
43
45
46
42
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211M405-01
Shapka për meshkuj
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
44
43
42
40
41
45
46