TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Xhupa

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
56 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 957454-023
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa 6 51895 682-938
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Masa
176
152
128
164
140
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CV3694
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CV3695
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GG3532
Bluza unisex me kapuç adidas LK BR KN JKT për fëmijë është...
Bluza për fëmijë
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Masa
128
116
140
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa 6 51895 682-928
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Masa
152
164
128
176
140
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 85A036-F69
Masa: 2XS - 2-3 vjeç; XS - 3-4 vjeç; S - 4-5 vjeç; M - 5-6 vjeç; L ...
3.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.900 LEK
Masa
5
7
6
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa ED9320
Bluza me zinxhir për femra adidas ADIDAS RUN IT 3 STRIPE ANORAK është ideal...
3.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa FL6971
3.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 95A036-F69
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
3.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CD1201-010
3.700 LEK
Shuma e kursyer 49%
7.300 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 305476-PS144
3.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
7.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 957835-X34
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
7.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CJ7344-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa FS9811
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CU5928-010
Xhupa për femra
4.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CJ4782-657
4.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
9.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 957917-023
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
5.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
9.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 6 54974 682-990
Xhupa për femra
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Masa
36
38
34
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GL5211
Qielli gri dhe era nuk janë më një problem. Ky xhup adidas për djem &e...
Xhup për fëmijë
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Masa
140
128
152
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa 6 57974 682-990
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Masa
48
52
54
50
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GG3718
Qielli I vërenjtur dhe era nuk janë më një problem. Prerja e këti...
Xhup për fëmijë
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Masa
128
164
152
140
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa 6 57974 682-390
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Masa
52
50
48
54
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CK0182-699
5.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.300 LEK
Masa
XS
M
S
L
string(0) ""
string(0) ""