TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Xhupa

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: TË FUNDIT NË OFERTË
8 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GK6062
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GU3834
11.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CU3217-010
Xhupi Nike Essential me kapuç do t'ju lejojë të vraponi edhe kur koha...
Xhup për femra me kapuç
10.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DD6847-010
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DD6847-392
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DM6181-010
12.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.700 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DM6181-100
12.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.700 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa DM6084-010
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Masa
XS
M
S
L