TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-100)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 1.5Y 33 20.5
 • 13C 31 19
 • 12.5C 30 18.5
 • 1Y 32 20
 • 10.5C 27.5 16.5
 • 11.5C 28.5 17.5
 • 13.5C 31.5 19.5
 • 2Y 33.5 21
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti. Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti.

Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike, nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për tu mirëmbajtur.

Tabani prej gome siguron ngjitje dhe qëndrueshmëri të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'ju sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike.

Specifikim:

• Atlete Unisex për fëmijë

• Shirita velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• tabani prej gome

• Kodi i produktit: BQ5451-100

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
1"Y 33 20.5
13C 31 19
12"C 30 18.5
1Y 32 20
10"C 27.5 16.5
11"C 28.5 17.5
13"C 31.5 19.5
2Y 33.5 21

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti.

Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike, nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për tu mirëmbajtur.

Tabani prej gome siguron ngjitje dhe qëndrueshmëri të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'ju sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike.

Specifikim:

• Atlete Unisex për fëmijë

• Shirita velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• tabani prej gome

• Kodi i produktit: BQ5451-100

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
1"Y 33 20.5
13C 31 19
12"C 30 18.5
1Y 32 20
10"C 27.5 16.5
11"C 28.5 17.5
13"C 31.5 19.5
2Y 33.5 21

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-107
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe ...
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5672-017
Atlete Nike Revolution 5 për fëmijë sjellin rehati revolucionare në k&...
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-001
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë me një profil kla...
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-002
Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojn&e...
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Ndihmë