TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CK2669-006)
NIKE

NIKE Atlete NIKE RENEW ELEVATE

Çmimi i mëparshëm
11.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Filloni një lojë në atletet e basketbollit unisex Nike Renew Elevate. Pjesa e sipërme e lehtë siguron një ngjitje të fortë dhe të sigurt në kyçe, ndërsa linjat e tyre të vizatuara tregojnë shpejtësinë. Detaje

Filloni një lojë në atletet e basketbollit unisex Nike Renew Elevate.

Pjesa e sipërme e lehtë siguron një ngjitje të fortë dhe të sigurt në kyçe, ndërsa linjat e tyre të vizatuara tregojnë shpejtësinë.

Tabani i mesëm është një kombinim i më shumë se  dy llojeve të shtresave, njëra më e butë dhe tjetra me strukturë më të fortë, dhe të dyja përshtaten me nevojat tuaja.

Goma ka një model gjeometrik që lejon lëvizjen shumëdrejtuese, në terrene të hapura dhe të mbyllura.

Specifikim:

 • Tabani i mesëm i dy llojeve
 • Ngjyra: E zezë
 • Kodi i artikullit: CK2669-006
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
11 45 29
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
8 41 26.5
9 42.5 27
9" 43 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Filloni një lojë në atletet e basketbollit unisex Nike Renew Elevate.

Pjesa e sipërme e lehtë siguron një ngjitje të fortë dhe të sigurt në kyçe, ndërsa linjat e tyre të vizatuara tregojnë shpejtësinë.

Tabani i mesëm është një kombinim i më shumë se  dy llojeve të shtresave, njëra më e butë dhe tjetra me strukturë më të fortë, dhe të dyja përshtaten me nevojat tuaja.

Goma ka një model gjeometrik që lejon lëvizjen shumëdrejtuese, në terrene të hapura dhe të mbyllura.

Specifikim:

 • Tabani i mesëm i dy llojeve
 • Ngjyra: E zezë
 • Kodi i artikullit: CK2669-006
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
11 45 29
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
8 41 26.5
9 42.5 27
9" 43 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ5383-002
11.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD6105-602
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ5383-100
13.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ4630-102
13.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.600 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""